skip to Main Content
01252 338765

बीसीसी यूकेद्वारा ३ दिने समर क्याम्प संचालन

  • News
बीसीसी यूकेद्वारा ३ दिने समर क्याम्प संचालन

लन्डन बुद्धिष्ट कम्युनिटी सेन्टर (बीसीसी) यूकेले दिने चिल्ड्रेन समर क्याम्प संचालन गरेको गत १८, १९ २० अगष्टका दिन बीसीसी यूकेको अल्डरसटस्थित बौद्ध गुम्बा परिसरमा चिल्ड्रेन समर क्याम्प संचालनभएको हो

विशेषगरी बेलायतमा रहेका नेपाली बालबालिकाहरुलाई बुद्धिजम, मेडिटेशन, योगा, दैनिक पूजापाठ, सामबुटा लिपी लगायतको विषयमा जानकारी गराउने उद्देश्यका साथ क्याम्प संचालन गरिएको हो करिब२७ जना बालबालिकाहरुले भाग लिएको क्याम्पमा बीसीसी यूकेका धर्मगुरु खेन्पो कुन्ख्याप, से नाम्खा, काल्साङ्ग गुरु, लामा रिग्जेन, शारदा, अमोस, लारीलगायतले बालबालिकाहरुलाई विभिन्न विषयमाजानकारी गराउनुभएको थियो  

यसैबीच बिसीसी यूकेका सल्लाहकार एवं समर क्याम्पका संयोजक मेजर खुशीमान गुरुङले आफ्नानानीहरुलाई कार्यक्रममा सहभागी गराईदिएकोमा सम्पूर्ण अभिभावकहरुलाई आभार व्यक्त गर्नुभएको त्यस्तै, कार्यक्रम सफल बनाउन महत्वपूर्ण भूमिका खेलेका धर्मगुरुहरु, कार्यसमिति, आमाहरु, गुम्बा स्टाफ, सहभागी बालबालिकाहरु लगायतलाई समेत धन्यवाद ज्ञापन गर्नुभएको  

बीसीसी यूकेले उक्त दिने समर क्याम्प संचालनबाट धेरै बालबालिकाहरुले बौद्ध दर्शन, मेडिटेशन, योगालगायतको विषयमा जानकारी प्राप्त गरेको विश्वास व्यक्त गर्दै, अब छिट्टै प्रत्येक आइतबार नियमित रुपमाकरिब घण्टा बालबालिकाहरुलाई  बौद्ध दर्शनसंग सम्बन्धित कक्षा संचालन गर्ने जानकारी गराएको

बीसीसी यूकेका सल्लाहकार मेजर खुशीमान गुरुङको संयोजकत्वमा सम्पन्न भएको उक्त समर क्याम्पमाबालबालिकाहरुलाई मनोरञ्जनात्मक खेलसँगसँगै भोजनको समेत प्रबन्ध गरिएको थियो

Back To Top
error: Content is protected !!